Арт-терапія: від творчості – до здоров'я

Дата: 17.10.2019 11:50

Інклюзивно-ресурсний центр Шумської міської ради розпочав творчу співпрацю із майстернею «ART-Box». Головним задумом для співпраці стало спільне бажання задовільнити потреби дітей-вихованців центру. Вдалося реалізовувати ідею з художнього розпису стін приміщення Інклюзивно-ресурсного центру, щоб діткам було комфортно та цікаво у ньому займатися.

Наступним кроком для налагодження співпраці став проведений майстер-клас від творчої майстерні з арт-терапії. Такий формат проведення є позитивним для батьків та дітей. Вихованці центру могли власними руками (за підтримки батьків) намалювати осінній колаж. Така співпраця між дітьми допомагає їх соціалізації та порозумінню, зникають бар’єри, які суспільство ставить перед собою. Приємно, що дітям і батькам сподобався захід та висловлювали побажання щодо наступних спільних майстер-класів від «ART-Box».