Тернопільська область, Кременецький район

Кубок Шумського району з футболу: фінал

Дата: 13.10.2019 17:12
Кількість переглядів: 1710

13 жовтня 2019 року відбувся фінал кубка Шумського району з футболу, у якому взяли участь 4 команди. З них 3 – команди населених пунктів Шумської громади: с. Сураж, с. Биківці, с. Обич-Залісці.

У фіналі кубку району зустрічалися команди Шумської громади Обич-Залісці та Сураж. Перший тайм гри пройшов з нульовим результатом. Проте, другий тайм став результативним:  команда Обич-Залісці перемогла з рахунком 4:1. Значно відчувалася активна підтримка глядачів, приємно вразила кількість вболівальників, які приїхали підтримати свої команди.

Переможцем та власником кубку стала команда Обич-Залісці, яка третій рік поспіль виграє кубок району. Друге місце виборола команда села Сураж.

Шумська міська рада висловлює подяку командам за прекрасні емоції, вболівальникам за активність, в.о. старост Карп’юку Віктору та Шліхті Михайлу за підтримку. Окрема подяка «Контінентал Фармерз Груп», які підтримують розвиток та популяризацію спорту в районі.