Вчитель – не просто професія, це – покликання душі

Дата: 04.10.2019 15:40

Щиро вітаю педагогів громади з професійним святом – Днем працівників освіти! Ви вносите вагомий вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя та долю своєї країни.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, завдяки якому у Шумській громаді успішно функціонують 25 загальноосвітніх навчальних закладів, у яких Ви повсякчас проявляєте педагогічну майстерність та безкорисливе добро. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Бажаю, щоб щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Бажаємо безмежного терпіння, величезного здоров'я та чистої справжньої любові від учнів! Довгі роки процвітайте та даруйте Ваші знання дітям! Ваша праця гідна захоплення! Нехай цей чудовий осінній день принесе Вам багато приємних моментів, добрих та щирих слів!

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів».

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк