ПРОВОДЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 10.09.2019 09:37

Згідно рішення 52-ї  сесії (перше пленарне скликання) Шумської міської ради VIІ скликання від 16.08.2019 року №2992 з   10.09.2019 р.    по  10.10.2019 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної ділянки в. м. Шумську по вул. Ів. Франка площею 0.0163 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 25.09.2019 р. о 10 год в м. Шумську по вул. Ів. Франка, 30 в міському залі засідань.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Лусь Ірина Михайлівна.

Розробником детального плану території є: приватне підприємство «АРТ-ДЕКО».

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ: http://shumska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №404.