Шановні жителі міста Шумськ !

Дата: 23.09.2019 10:26

КП «Шумськкомунсервіс просить вибачення у споживачів і повідомляє про те, що певні затримки щодо вивезення сміття із стаціонарних контейнерів виникли по причині виходу з ладу спеціалізованого автомобіля – сміттєвоза на базі ЗІЛ.

Вказаний спецтранспорт виходить на маршрут з середи  25.09.2019 року. Таким чином, проблемне питання буде вирішене.

Ще раз просимо вибачення за завдані незручності.

Поряд з цим зазначаємо, що сміття у власників індивідуальних контейнерів видаляється у штатному режимі без затримок. Цю категорію споживачів просимо виставляти контейнери біля домоволодінь у дні збору відходів з 9 00 години ранку. Господарські (гній, гнилі овочі), будівельні відходи прийматися не будуть, а лише виключно побутові відходи. Також, просимо звернути більшу увагу на роздільне збирання побутових відходів шляхом відокремлення із загальної їх маси полімерів, паперу та скла.

Програма з розміщення контейнерних майданчиків та спеціалізованих контейнерів для роздільного збирання на території міста продовжуватиметься.

КП «Шумськкомунсервіс»