Молодь і бюджет громади: просто про складне

Дата: 17.09.2019 16:23

У Шумській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 17 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне». Захід провів експерт проекту «За прозорі місцеві бюджети» (в рамках програми «DOBRE»)  Микола Орлов.

Захід пройшов у форматі бесіди із старшокласниками Шумських навчальних закладів. Позитивним показником проведення заходу стала активна участь учасників в обговоренні, до якого долучився і міський голова Володимир Плетюк. За результатами зустрічі від учнів надійшло 31 пропозиція до проекту міського бюджету на 2020 рік, що свідчить небайдужість підлітків до життя громади.