За все будьмо вдячні Богу

Дата: 10.09.2019 08:45

День подяки — свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов’язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Головна мета – подякувати Богові за врожай та допомогу у вирощенні врожаю та за усі досягнення нації упродовж року.

8 вересня 2019 року на запрошення просвітора церкви Християн Віри Євангельської   Володимира Гука  працівники Шумської міської ради Людмила Павленко та представники КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Світлана Петрук, Іванна Хрищук та Вікторія Чабан побували на святі в с. Андрушівка.

Недільний святковий День подяки пройшов, але попереду багато буднів в яких кожному з нас варто навчитись не тільки говорити «Дякую», але бути вдячним за те, що ми маємо.

Всі присутні, що побували на святі змогли зарядитись позитивною енергією, добром, яке віяло від організаторів і гостів , музичного гурту, який зміг достукатись до кожного сердечка.