Конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей

Дата: 10.09.2019 15:05

Фонд “Я майбутнє України” РОЗПОЧИНАЄ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТАЛАНТІВ СІЛЬСЬКИХ ДІТЕЙ. Світова історія знає чимало талантів, які виросли у бідних сім’ях. Фонд хоче дати такий шанс і українським сільським дітям.

Протягом осені Фонд приймає на розгляд ваші проекти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках:

• Мистецтво
  • Спорт
  • Наука

Ваші проекти Фонд чекає на електронну пошту – marta.lev.ua@gmail.com до 30 листопада. У підсумку обирають два із них, які Фонд у подальшому повністю профінансує та забезпечить усім необхідним.

Проект має дати доступ до занять усім дітям села, незалежно від їх матеріального статку, національності, статі та релігії. Проект має реалізовуватись у громаді конкретного села. У проекті мають бути ретельно розписані усі деталі його реалізації (хто проводитиме заняття, де вони проходитимуть, яке потрібне обладнання тощо). У проекті має бути представлений повний бюджет впровадження і щомісячної підтримки занять.

Намагайтесь, аби ваш проект був актуальним (щоб діти справді були зацікавлені у цих заняттях), перспективним (аби навички, які отримають діти, справді вплинули на їх життя), та цікавим (відрізнявся від інших ідей).

Фонд чекає на Ваші ідеї із нетерпінням! У кожній дитині є надзвичайний талант, і це робота дорослих – створити світ, який дасть змогу його розкрити!