Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Дата: 08.09.2019 11:01

Від щирого серця вітаю вас з Днем нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Ваша професія важлива і потрібна всім нам — вона пов'язана з затишком і теплом в оселях, добробутом, спокоєм і миром.

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни. Сьогодні ви зміцнюєте нашу енергетичну незалежність і цим укріплюєте авторитет держави в очах міжнародної спільноти!

Від вашого сумління, професіоналізму залежить безпека громади, добробут і якість задоволення щоденних потреб населення. Нехай свято наповнює радістю та гордістю за професійні здобутки, а ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо народу України!

З повагою,
міський голова Володимир Плетюк