Вітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2019 11:00

Шановна громадо, учнівські, педагогічні колективи, батьки!

Щиро вітаємо вас із вересневим святом – Днем знань. Сучасний світ усе більше дає нам зрозуміти, що він потребує класних спеціалістів, фахівців, розумних, освічених людей, які володіють іноземними мовами та новітніми технологічними новинками. І для цього потрібно вчитися.

Навчальні заклади нашої громади здатні дати хороші знання, які допоможуть вам прокласти свій майбутній професійний та життєвий шлях. Про це свідчать результати районних та обласних олімпіад, де наші учні вибороли гарні місця, перемоги у конкурсах та можливість навчатися за кордоном. Варто тільки докласти зусиль і йти до омріяної мети. То ж нехай вам вистачає для цього сил, енергії. Вчителям – мудрості, активності, креативності, батькам – терпіння, а усім разом – здоров’я, добра та Божого благословіння.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк