Засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 29.08.2019 17:55

29 серпня 2019 року в сесійному залі міської ради відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. На колегію запрошені керівники закладів освіти, секретар Шумської міської ради Людмила Павленко та голова ради профспілки працівників освіти і науки Шумського району Світлана Демчук.

Засідання колегії розпочали із хвилини мовчання, щоб вшанувати захисників України, що загинули в боротьбі за її незалежність та цілісність країни.

Під час засідання начальник відділу Любов Дмитрук зробила ґрунтовний аналіз розвитку освіти у Шумській громаді та окреслила завдання щодо реалізації освітньої політики на 2019/2020 навчальний рік у контексті сучасного стану й перспектив розвитку освіти в Україні, подальшого підвищення її доступності.

З вітальним словом виступила секретар Шумської міської ради Людмила Павленко. Зазначила, що заклади освіти передані громаді три роки тому, за цей час не закрито жодної освітянської установи на території громади, значно збільшилося фінансування галузі для забезпечення першочергових потреб. Пріоритетним завданням для Шумської міської ради і надалі залишається захист прав усіх учасників освітнього процесу та прийняття виважених рішень, спрямованих на покращення освітянських послуг.

Цьогорічне проведення серпневої колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту, на відміну від попередніх, проведено дещо нетрадиційно. Для створення позитивного настрою на початку засідання усі присутні отримали солодкі сюрпризи із цікавими побажаннями. Виступи Провозюк Любові та Громяк Олени вирізнялися використанням відеороликів та елементів тренінгу, а Безух Оксани – розмаїттям фотоколажів.

У ході обговорення доповіді брали участь:

- Бойчук Людмила (завідувач методичним кабінетом) – про професійне зростання вчителя – «агента змін» в умовах Нової української школи;

- Добровольська Галина (завідувач Шумським ясла-садком «Сонечко») – про соціалізацію дошкільника як важливу передумову успішного навчання у школі;

- Провозюк Любов (практичний психолог Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) – про співпрацю батьківської громадськості та закладу освіти в  умовах Нової української школи;

- Безух Оксана (заступник директора з навчально-виховної роботи Биковецького НВК) – про формування іміджу закладу освіти;

- Громяк Олена (директор Шумського інклюзивно-ресурсного центру) – про захист гідності кожної дитини: антибулінг та інклюзія.