Вітаємо жителів Биковець і Боложівки з Днем села!

Дата: 18.08.2019 12:03

Сьогодні, 18 липня, День села святкують жителі Биковець та Боложівки.

День села – це свято, яке об’єднує усіх його жителів, пов’язує минуле, сьогодення і майбутнє. Славна історія кожного села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. Дякую усім небайдужим жителям, які докладають зусилля для розвитку та удосконалення сіл.  Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Від щирого серця вітаю вас, дорогі жителі Боложівки та Биковець! Зичу вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А селам бажаю процвітання, стабільності та розвитку.

міський голова Володимир Плетюк