Спілкування з владою Шумської ОТГ за кавою

Дата: 13.08.2019 16:38

13 серпня у залі засідань Шумської міської ради в межах реалізації проекту «Долучення молоді, жінок, осіб з інвалідністю та членів їх сімей та опікунів до активного громадського життя» було організовано захід «Спілкування з владою ОТГ за кавою» громадськими організаціями  «Товариство  батьків дітей з інвалідністю» та «Зоря надії», за сприянням ГО «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс»». Модератором заходу був представник громадської організації «Розвиток Кременеччини» Олексій Якунін.

Представником від Шумської міської ради на зустрічі був запрошений міський голова – Володимир Плетюк. Взяти участь у заході могли усі охочі. Присутні вільно спілкувалися на теми, які їх цікавили. Обговорили питання:

• Переваги децентралізації, функціонування ЦНАПу, інклюзивно-ресурсного центру;
  • Соціально-економічний розвиток Шумської громади;
  • Співробітництво Шумської громади з сусідніми ОТГ та районами;
  • Політика соціальної сфери.

До виступу були запрошені жительки м. Шумськ та м. Кременець, які ділилися власним досвідом виховання дітей з обмеженими функціональними можливостями.