Шановні будівельники!

Дата: 11.08.2019 09:45

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! Будівельник – це не просто професія, це покликання. Ця спеціальність завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто зводить будинки, школи, дитячі садочки та лікарні, театри і музеї, дороги та мости, дарують людям затишок і комфорт.

Велика відповідальність покладена на вас – зводити нові будівлі та споруди, місця для роботи і відпочинку. Ви піклуєтеся не лише про якість, а й про красу та витончені форми тих об’єктів, над якими доводиться працювати.

Зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені рідні домівки, затишні офіси й оновлені міста!

З повагою,

Плетюк Володимир Євгенович