Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради

Дата: 06.08.2019 14:15

Відповідно до статті 21-3 Закону України «Про культуру», статті 24 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», рішення сесії Шумської міської ради від 27 червня 2019 року № 2803 «Про функціонування Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради»:  06 серпня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.

Вимоги до кандидатів і оголошення  про проведення конкурсу було опубліковано в газеті «Новини Шумщини» від 05 липня 2019 року  та на офіційному веб-сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Упродовж періоду подачі документів для участі в конкурсі подано одну заяву з пакетом документів від Богомол Інни Іовівни, жительки  м.Шумськ, Тернопільської обл.