Увага! ГУРТ запрошує відвідати тренінги "Розпочни свій бізнес"!

Дата: 05.08.2019 10:00

Ресурсний центр ГУРТ запрошує усіх зацікавлених здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємнцької діялності на дводенному тренінгу "Розпочни свій бізнес" за програмою Міжнародної організації праці. Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робта з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал.  15-16 серпня тенінг проводитимуть у м. Рівне для участі пострібно заповнити форму до 18:00 6 серпня. Участь у тренінгу безкоштовна. Деталі за посиланням: