Станьте патронатними вихователями!

Дата: 31.07.2019 11:48

Ми багато говоримо про співчуття, про милосердя, про добрі справи. На даний час наша підтримка і допомога потрібна діткам, які зараз перебувають в інтернатних закладах. Програма про реінтеграцію (закриття) інтернатних закладів передбачає створення патронатних сімей. Патронатна сім’я – це сім’я, яка бере тимчасово дітей до себе в сім’ю на виховання, поки вони не повернуться в рідні, або прийомні сім’ї.

Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватись.

Нам необхідні такі сім’ї. Ця благородна місія допомагає дитині виховуватися в сім’ї. Якщо ви зацікавились, звертайтесь, пишіть. Патронатні батьки проходять спеціальне навчання і навчаються як діяти в тих чи інших ситуаціях.

За надані послуги з догляду та виховання дитини сім’ї виплачується заробітна плата та кошти на утримання дитини.

Якщо дана інформація виявилась для Вас корисною та цікавою, чи Ви виявили бажання створити патронатну сім’ю, звертайтесь  за тел. 2-23-83