Реалізація проекту "План вдосконалення надання послуги поводження з ТПВ"

Дата: 25.07.2019 16:53

Шумська громада спільно з DOBRE  розпочинає Проект поводження з твердими побутовими відходами. На відкриття проекту у с.Рохманів прибули заступник керівника Проекту DOBRE в Україні Юлія Єсмуханова, регіональний  мененджер у Global Communities Дмитро Коваль, представник проекту на Тернопільщині Олег Процик, де спільно з керівництвом громади і села продемонстрували діяльність і роботу на протязі двох років.

Першими безкоштовно контейнери отримали жителі с.Рохманів, які заключили угоди з КП «Шумськкомунсервіс» на вивіз ТПВ . Найближчим часом Проект пошириться на всю громаду відповідно до плану і активності жителів в заключенні договорів  і бажано спільно працювати над покращенням послуги.

В селах Бриків, Онишківці, Рохманів, Кордишів, Новостав, Сураж, Потуторів, Боложівка та м.Шумськ облаштовано 16 майданчиків для сортування ТПВ (папір, пластик та скло) та розпочато процес передачі 1350 індивідуальних контейнерів жителям громади.

На другому етапі в рамках Програми DOBRE буде облаштовано ще 10 майданчиків та закуплено 695 контейнерів.

Схема розміщення майданчиків роздільного збору ТПВ.

Наприкінці заходу учні Рохманівської ЗОШ агітбригада «Геліос» провели акцію «За чисте довкілля».