Зустрічі в селах Одерадівка, Угорськ, Круголець

Дата: 17.07.2019 14:26

Після свят з новими силами до роботи. Міський голова Володимир Плетюк зустрівся з в.о. старости сіл Тилявка, Жолобки, Одерадівка Галиною Шаталаєвою. Обговорювали питання ремонту доріг в селі Одерадівка, після чого прийняли рішення про те, що задля ремонту під'їзної дороги до села доцільно було б звернутися до її власника  -  Тернопільської ОДА, а внутрішні дороги - до окремих господарств-  ремонтувати за кошти місцевого бюджету.

Після цього Володимир Євгенович зустрівся з ініціативою групою села Угорськ, яке потребує повної заміни водомережі протяжністю 800 метрів. Обговорено нюанси проведення робіт, які розпочнуться незабаром.

До слова, цього ж дня відбулася зустріч голови міста із в.о. старости села Круголець Гончаренко Вадимом та його жителями. Присутні обговорювали проблеми села -  влаштування кладовища, ремонт дороги і клубу.