Зустріч підопічних "Центру надання соціальних послуг" з лікарем

Дата: 10.07.2019 16:58

10 липня 2019 р.  працівниками відділення денного перебування організовано зустріч з лікарем ендокринологом.

Камінська  Юлія Вікторівна розповіла про хворобу цукровий діабет .Що про нього треба знати, аби не захворіти. Цукровий діабет - це спадкова або набута хвороба обміну речовин, яка викликана нестачею в організмі інсуліну або зниженням його дії. Звідси випливають відразу два моменти: перше - спадковість, друге - спосіб життя, який викликає зниження його дії. Мільйони людей на нашій планеті живуть з діагнозом "цукровий діабет". І найсумніше те, що їх кількість зростає. Вчені абсолютно справедливо охрестили цю хворобу однією з найпоширеніших і небезпечних хвороб, нарівні з раком і СНІДом. Це хвороба, яка може торкнутися кожного. За статистикою, лише 10% хворих - це інсулінозалежні, 90% - люди з ІІ типом хвороби, які її нажили через нездоровий спосіб життя. Основні поради тут не відрізняються від тих, які пов'язані з формуванням здорового способу життя: правильне харчування, уникнення стресів, достатній сон, більше руху  - менше сидіння на місці. "Будьте здорові та пам'ятайте - ваше здоров'я у ваших руках", -побажала підопічним Юлія Вікторівна.