Святкування Дня молоді в Шумську!

Дата: 01.07.2019 09:41

Традиційно, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження,  адже юність – час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів та ідей.

У Шумську святкування відбувалось  упродовж дня на різних локаціях. Зокрема, в міському парку проводили  спортивні заходи – турнір шашок та бейблейду (організатор Ящук А.). «Kidss party» або дитяча вечірка, проведена ГО ІнСорс для найменших жителів громади. «Молоде сузір’я талантів» нашого міста і спеціально запрошений гість – Роман Шушвар та гурт SOLOMIA подарували для жителів Шумщини запальні українські пісні.

Не менш цікавим було закінчення святкування – дискотека «Магніт» з феєричним шоу та фарбами «HOLI FEST».