Вітання з Днем молоді!

Дата: 30.06.2019 11:03

Шановні представники молодого покоління! Прийміть найтепліші  вітання  з Днем молоді!
    Серед багатьох свят, які відзначає  наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.
    Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, створювати щось нове та цікаве, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай ця прекрасна пора стане для вас  світлою сторінкою життя! Адже  саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу.
    Успіхів вам в  усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Міський голова Володимир Плетюк