Проблемні питання села Угорськ

Дата: 27.06.2019 14:18

Природньо,  що люди завжди хочуть більшого. В Угорську міський голова Володимир Плетюк та начальник КП "Шумськкомунсервіс" Володимир Німець провели збори з жителями села. Основним питанням було вирішення безперебійного  водопостачання села. Проблемою є постійні прориви водопроводу, оскільки це віддалене село громади , виїзди куди на аварійні ситуації обходяться у велику суму бюджету.

У 2018 році Угорськ був одним з тих сіл у якому було встановленого нову водонапірну башту, крім того замінено частину водомережі.  Всі ці роботи коштували міському бюджету понад 300 тис. грн, а це понад три річних бюджети села, ту суму яку воно приносить в «скарбничку» громади.  Крім цього громада опікується школою, дитсадком,  проводить роботи по освітленню сільських вулиць та їх грейдеруванню. Жителі стверджують, що таких робіт вони не бачили десятиліттями до об'єднання.  Разом з тим вирішили до 15 липня визначитися з потребою повної заміни водомережі в селі і приймати рішення про її спільне фінансування.