Представники Шумської міської ради навчалися на семінарі в Одесі

Дата: 24.06.2019 14:36

18-20 червня 2019 року у м.Одеса за підтримки Міністерства соціальної політики України та Світового банку відбувся другий семінар-тренінг для 40 пілотних ОТГ на тему: «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ»  в якому взяли участь представники Шумської ОТГ - Липова Людмила та Ставнійчук Наталя.

На семінарі, розглядалися актуальні питання соціального захисту та захисту прав дітей в громаді в умовах децентралізації. Кращі практики організації взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, захисту дітей, що опинились в СЖО поділились з присутніми своїм досвідом роботи.

Учасники семінару мали змогу взяти участь у тренінгах: «Розвиток комунікативних навичок», «Мотивація та активізація населення до подолання складних життєвих обставин»; практичній роботі «Ведення випадку осіб/сімей у СЖО», а також ознайомилися з роботою Одеського міського центру інтегрованих соціальних послуг, Соціального центру матері і дитини та міським денним центром соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло».