Солодка година

Дата: 13.06.2019 09:18

12 червня 2019 року для підопічних відділення денного перебування «Центр надання соціальних послуг».  працівники  відділення провели майстер- клас «квіти з мастики».  Сьогодні кулінарія і створення чудових тортів на дому набирає все більшу популярність.  Якщо ви володієте художнім і кулінарним талантом і до того ж має певну кількість часу, вона може своїми руками створювати красиві і надзвичайно смачні торти оздоблені  мастикою.

Кулінарна мастика, і чому вона так популярна?. Цей матеріал дуже легко виготовити своїми руками з підручних компонентів. Створення з нього різних елементів прикрас нагадує ліплення з пластиліну, тому цей процес так подобається і дітям, і дорослим. Подібні шедеври можуть стати цінним подарунком для близьких друзів або родичів для сім’ї події .Торти, створені із застосуванням мастики, можуть бути прикрашені різними способами, серед яких одним з найпопулярніших є різні квіти. Квіткові мотиви підходять практично до будь-якого свята і до того ж подібні прикраси із зовсім нескладно зробити своїми руками. Після того, як ви додасте своєму шедевру бажану форму, він досить швидко застигне і затвердіє, що також є безсумнівним плюсом мастики. Зробити з цього матеріалу будь- яку прикрасу і в особливості квіти дуже легко, і для цього не потрібно володіти спеціальними навичками і вміннями. Нарешті, в кінцевому підсумку ви отримаєте не тільки оригінальний, але і їстівний аксесуар, який не доведеться викидати. Підопічні з задоволенням спробували себе в ролі митців, і свої нові вміння обов’язково використають у приготуванні смаколиків.