«Найкраще спортивне село Тернопільщини-2019»

Дата: 10.06.2019 11:56

9 червня 2019 року у місті Скалат Підволочиського району відбулася спартакіада «Найкраще спортивне село Тернопільщини-2019». Участь у ній брали найспортивніші села з усіх районів області.

Головною метою сільських спортивних ігор є залучення сільського населення до регулярних занять спортом, активізація фізкультурно-оздоровчої роботи, розвиток масових та традиційних видів спорту.

Честь Шумської громади захищала команда села Обич, на чолі з в.о старости Віктором Карп’юком.  Брали участь у шести видах спорту, які були включені до загального заліку змагань, зокрема у футзалі, перетягуванні канату, гирьовому спорті, шахах, шашках та настільному тенісі.

Високі показники показали у декількох видах:

- Ізерська Світлана – настільний теніс – І місце;

- Петрочук Сергій – гирьовий спорт – ІІ місце;

- Команда с. Обич – футзал – ІІІ місце.

Фото без описуКолектив фізичної культури села Обич здобув 4 загальнокомандне місце. У підсумку команда та її учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотою від Тернопільської територіальної організації Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».