Ремонту вулиць - бути!

Дата: 30.05.2019 15:20

Однією з найбільш важливих проблем усіх громад є стан дорожньо-вуличної мережі. Міським головою Володимиром Плетюком проведено зустріч з проектною організацією щодо ремонту ділянки вулиці Івана Франка у м. Шумськ. Враховуючи, що капітальний ремонт усієї вулиці до перехрестя  в вулицею Лесі Українки з тротуарами та іншими інженерними комунікаціями згідно з розрахунками становила трохи більше 8 млн грн,  було  прийнято компромісне  рішення про капітальний ремонт частини вулиці від вулиці Українська  до входу  на територію Центральної лікарні, орієнтовна вартість якого близько 1,9 млн грн. За два тижні проект буде завершений та поданий в Мінрегіон на фінансування, а до жовтня – реалізований.