Цікаві вихідні!

Дата: 26.05.2019 18:53

Святковий весняний настрій панував сьогодні в Шумській школі мистецтв, де відбувся творчий вечір хореографічного колективу «Зорепад» (на базі класу гімнастики) керівник Надія Корендович. Нові яскраві костюми, цікаві постановки, створили неймовірну танцювальну феєрію, яка подарувала надзвичайні емоції всім глядачам. У концертній програмі виступили танцюристи різного віку, і щоразу їхня щирість, хореографічна вправність та вишуканість викликали бурхливі оплески вщерть заповненого глядацького залу. Директор Шумської школи мистецтв Тамара Камишацька подякувала за підтримку та сприяння в організації святкового вечору: міському голові, секретарю міської ради, відділу освіти, колегам, учням та батькам. Міський голова Володимир Плетюк привітав усіх учасників концерту і наголосив, що пишається тим, що в нашій школі мистецтв виховуються такі творчі і обдаровані діти. Безперечно, вихованці хореографічної студії - талановиті, а танцювальні номери різних вікових груп є окрасою майже всіх масових заходів нашої громади. Танцюйте, виражайте себе, показуйте в танці всю свою сутність, живіть в ритмі танцю!

До слова, міський голова Володимир Плетюк разом з іншими міськими головами долучився до вітання кременчан з Днем міста.

26 травня розпочався чемпіонат Шумського району з футболу:

Обич-Залісці / ДЮСШ-Шумськ - 1:1;

Дедеркали / Бриків - 4:0;