Мандри по Шумську

Дата: 24.05.2019 16:12

Шумська міська рада спільно із ПП «Мандрівник» розпочала роботу із формування туристичної карти м. Шумськ та Шумської громади з нагоди 870-річчя міста. Робота спрямована на популяризацію нашого краю як туристичного регіону, з багатою історією, з різним видом відпочинкових зон та значним потенціалом.

Основна мета видання туристичної карти – ознайомлення туристів з містом та громадою, сформувати маршрути майбутньої подорожі, стимулювати туристів неодноразово відвідувати регіон.

Особливістю даної карти для нашого регіону буде двомовність карти, оскільки Шумщина гостинна та радо приймає іноземних гостей. Також карта буде корисною для самих жителів громади, які будуть планувати своє дозвілля або тури вихідного дня.