Громадський бюджет 2018: результати втілення

Дата: 24.05.2019 12:18

Завдяки перемозі у конкурсі «Бюджет участі» жителі села Потуторів мають можливість облаштувати «Спортивну кімнату». Приміщення облаштовуватиметься спортивним інвентарем, тренажерами. Кімната стане комфортною зоною відпочинку для жителів села, де вони зможуть займатися спортом та зміцнювати здоров’я.

23 травня до «Спортивної кімнати» привезли обладнання – тренажери, спортивний інвентар. Активна молодь також долучиться до облаштування кімнати – своїми силами вони допоможуть провести ремонтні роботи.

Староста с. Потуторів Чуйко Мирослава Євгенівна та Шумська міська раа  висловлюють щирі слова вдячності активній та небайдужій молоді!