Привітання зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 24.05.2019 10:12

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників  цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибока вдячність педагогам і батькам, які вкладають у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Плетюк В.Є.