Cемінар-тренінг "Розробка Планів удосконалення послуг в об'єднаних територіальних громадах"

Дата: 22.05.2019 12:11

20-21 травня відбувся семінар-тренінг "Розробка Планів удосконалення послуг в об'єднаних територіальних громадах, партнерів Програми Dobre ".
Вперше на Прикарпатті проходить семінар у форматі #ZeroWasteEvent

У семінарі брали участь представники з ОТГ Прикарпаття та Тернопільської області.

Представник Шумської міської ради Попов Микола також долучився до дискусії під час тренігу, де поділився досвідом щодо впровадження послуги поводження ТВП у гомаді.

Семінар-тренінг було проведено у форматі #ZeroWaste для представників громад партнерів Програма DOBRE і можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.