Навчальні заходи для керівників та персоналу ОТГ

Дата: 21.05.2019 23:28

Міністерство соціальної політики України проводить навчальні заходи для керівників та персоналу ОТГ з метою підвищення обізнаності і набуття фактичного досвіду щодо повноважень і функцій у сфері соціального захисту і захисту прав дітей в умовах децентралізації. Представники Шумської ОТГ  - директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Петрук Світлана та адміністратор Центру надання адміністративних послуг Шумської міської ради Липова Людмила також долучилися до роботи семінару. На тренінзі були розглянуті питання щодо застосування технології ведення випадку при зверненні громадян за адміністративними послугами в сфері соціального захисту. Робота з інформаційними картками в сфері соціального захисту та картками соціальних послуг. Розглянуто ряд випадків з сім"ями, які опинились в складних життєвих обставинах.