Зі святом, дорогі Матері!

Дата: 10.05.2019 16:10

Традиційно у кожну другу неділю квітня українці святкують  День Матері. Для кожного з нас найдорожча в житті людина – це, звичайно ж, Мати. Адже саме Мама подарувала нам життя, саме Вона підтримувала у важких життєвих ситуаціях, саме Ненька завжди до нас така уважна та ніжна. Мама супроводжує нас упродовж усього життя, не зважаючи на те, чи знаходиться вона поруч, чи за тисячі кілометрів.

Від щирого серця вітаємо усіх матерів із святом! Бажаємо Вам здоров’я, миру, душевного спокою та злагоди. Нехай Ваша безмежна любов завжди оберігає Ваших дітей, а мудрі материнські поради та настанови будуть для них надійним дороговказом на життєвій стежині.

Низький уклін Вам і шана!

З повагою Шумська міська рада