Підписано угоду про співпрацю!

Дата: 10.05.2019 14:28

Фото без описуФото без опису

З 9 до 12 травня у Шумській ОТГ з дружнім візитом перебувають члени польської делегації, до складу якої ввійшли представники влади міста Отвоцьк, керівники закладів освіти, культурні діячі, члени Асоціації Клубу творчого мислення, журналісти, молодь.
9 травня відбулася зустріч гостей з колегами нашої громади, в ході якої було обговорено питання розвитку добросусідських зв’язків, партнерських стосунків між мешканцями міст Шумськ та Отвоцьк, особливо молоді. У теплій, невимушеній обстановці пройшли дебати щодо шляхів покращення економіки та туризму регіону, просування комерційних та бізнесових заходів. Цікавими з цього приводу були пропозиції учениці Шумського ліцею Марії Янчишиної.
По завершенню зустрічі, головою Шумської міської ради В.Плетюком та представником Президента м.Отвоцьк А.Кшижановскі, підписано Угоду про співпрацю у сферах:
- економіка, транспорт, комунальне господарство;
- місцеве самоврядування;
- охорона природного середовища;
- культура та освіта;
- співпраця молоді.
Гості міста та працівники Шумської міської ради вшанували пам'ять заглиблих під час Революцію Гідності, поклавши квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.