Візит експертів програми DOBRE в Шумську ОТГ

Дата: 08.05.2019 14:54

В рамках візиту експертів програми DOBRE сьогодні, 8-го травня, у кабінеті міського голови відбулося обговорення  питань децентралізаційних процесів у Шумській ОТГ, а саме проблеми, просто завдання, повноваження та стратегічний розвиток.

Саме представники програми DOBRE Ігор Каспрук, Гжегож Дзіарські, Наталя Морозюк  допомагали шумчанам у  написанні стратегії розвитку громади. Зараз вони проводять моніторинг її виконання і надають практичну допомогу в реалізації заходів. Також партнери програми DOBRE відвідали підприємства, установи та об’єкти на території ОТГ, в яких було реалізовано окремі заходи Стратегії.

Голова Володимир Євгенович Плетюк від імені усієї громади та від себе особисто висловлює вдячність гостям міста.