Відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради

Дата: 08.05.2019 08:59

07 травня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

На засіданні колегіального органу були присутні керівники закладів загальної середньої освіти та працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Колегія розглянула наступні питання:

1. Про підсумки проведення моніторингу з якості математичної освіти у   закладах загальної середньої освіти.

2. Про створення освітнього середовища у перших класах Нової української школи.

3. Про ефективне використання сайту  як складової інформаційного простору закладу освіти.

4. Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2017,2018, 2019 р.р.

5. Про виконання рішень колегії від 26.02.2019 року.

За підсумками обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.

По закінченню колегії начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Дмитрук Л.В. проведено з керівниками ЗЗСО виробничу нараду з розгляду організаційних питань:

- про реалізацію проектів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти;

- про матеріальне забезпечення учнів початкових класів в рамках реалізації НУШ у 2019/2020н.р.;

- про реалізацію у ЗЗСО заходів, приурочених 870 річчю Шумська;

- про організацію та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура».

- про нагородження грамотами управління освіти і науки Тернопільської ОДА переможців різноманітних конкурсів і змагань.