Краса врятує світ!

Дата: 08.05.2019 08:47

"Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і   коса,
  Небезпечне оружжя — жіноча          краса.
  Тільки мудрість, наука і старші літа
  Подають проти неї міцного щита".

Іван Франко.

Краса врятує світ. Так говорять уже багато років. Намагаючи звеличити красу життя, люди не тільки почали писати вірші і музику, що є відмінним приводом забути про проблеми, які людина створила за час свого існування. Все гарне, прекрасне, те, що приносить естетичне і моральне задоволення.

07 травня 2019 року працівники   відділення денного перебування влаштували для своїх підопічних «День краси», де запросили вихованців Шумського ПТУ.      Дівчатка майстерно зробили зачіски, від яких обличчя  помолодшали. Результат вразив наших підопічних, тому що зачіска змінила їхній вік. Ви — прекрасні! А тому — це ваш день. Це не просто гарні слова. В кожній людині є щось прекрасне: очі, руки, волосся, голос, душа, мрія...

Красуні залишились задоволенні і з гарним настроєм та чарівними посмішками пішли по домівках.  Від душі зичимо всім студентам, викладачам та співробітникам – чоловікам і жінкам, хлопцям і дівчатам щодня – і в будні, і в свята, почувати себе гарними і щасливими, адже це - найголовніше!