Напружені дні після свят тривають

Дата: 07.05.2019 16:58

Зранку з представниками дорожніх і автотранспортних підприємств міста обговорювали можливість поточного ремонту вул. Волинська в місті (наразі лише поточний, бо на капітальний потрібно біля 10 млн.грн). Після цього в Тернопільській міській раді відбулася зустріч з представниками муніципалітетів і бізнесу Естонії, в ході якої зарубіжними партнерами висловлено зацікавлення у налагодженні партнерських відносин з Шумськом (дякую Черкашин Максим).

В це й же час в Шумську відбулося засідання робочої групи по моніторингу виконання Стратегії розвитку громади спільно з Ігор Каспрук і Гжегож Дзіарські. Поряд з тим Директором агенції регіонального розвитку в Тернопільській області Володимиром Василевським було презентовано інвестиційний буклет Шумської ОТГ, розроблений за напрацьованими пропозиціями. А ще напрацювання по фестивалю Братина і Програмі перебування делегації з Польщі, яка буде на Шумщині з 9 по 12 травня, колегія відділу освіти перед закінченням навчального року.

І це ще не все за один день.