Соціальна підтримка учасників АТО

Дата: 24.04.2019 16:09

24 квітня у Шумській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю завідувача відділення у справах дітей та сім’ї КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Ставнійчук Н.В., завідувача сектору активної підтримки безробітних Шумської районної філії Король Л.В.,  представників РЦСССДМ відбувся захід за участю учасників АТО – «Соціальна підтримка учасників АТО та членів їх сімей». Розглядалися питання щодо можливості оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками АТО, потреби та проблемні питання сімей даної категорії. У ході розмови, представник РЦСССДМ акцентувала увагу на  важливості створення патронатних сімей в    т. ч. із числа сімей учасників АТО і ознайомила  присутніх про патронатні сім’ї за допомогою інформаційних листівок.