Напередодні Великодніх свят у фойє приміщення адмінбудинку проходить виставка декоративних писанок «Писанкове Воскресіння»!

Дата: 24.04.2019 14:26

Напередодні Великодня ми щоразу по-новому відкриваємо для себе магію писанки. Для когось вона неодмінний атрибут святкового кошика, для інших –  витвір мистецтва та справжній символ, який здатний змінювати майбутнє.

Ми щиро вдячні педагогічному колективу Шумського ЦПР,  учителям трудового навчання та технологій, учителям образотворчого мистецтва закладів освіти Шумської міської ради, які долучились до виготовлення та розпису писанок.

Починаючи з 28 квітня декоративні писанки, як невід’ємний символ Великодня, прикрашатимуть центральну Площу Героїв Майдану в м. Шумськ, а з 2 травня - виставку доповнять  тематичні роботи,  виконанні учнями закладів освіти Шумської ОТГ.

Виставка організована відділом освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, присвячена 870- ти річчю м.Шумськ.