В селі Жолобки висадили дитячу алею мрій

Дата: 23.04.2019 22:47

Сьогодні в с. Жолобки відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика, що є черговим спільним кроком по відновленню інфраструктури населеного пункту. Прагнення жителів села створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку знайшли втілення в реальних діях. Хочеться вірити, що це лише початок розбудови , спрямований на розвиток даного населеного пункту, добрих справ, які знайдуть підтримку у жителів села. Особливі слова вдячності хочеться сказати спеціалісту Шумської міської ради Затворнюк Н.В., директору БР «Агрохолдингу «Мрія» В.І. Мартинюку та М.П. Вальчуку.

Спільно з представниками «Агрохолдинг «Мрія» та міським головою В.Є. Плетюком було висаджено дитячу алею мрій.