Міні опитування в рамках оцінки Проекту місцевого врядування в Україні, що фінансується USAID

Дата: 23.04.2019 17:25

Вітання! Ми представляємо незалежну групу експертів, якій було доручено оцінити зміни, що сталися внаслідок донорської допомоги для просування реформи децентралізації. Ми б хотіли дізнатися Вашу особисту думку щодо реформи децентралізації та її впливу на Вашу громаду. Будь ласка, натисніть на посилання нижче і пройдіть коротке анонімне опитування. Опитування не займе більше 5 хвилин; Ваші відповіді повністю анонімні та добровільні. Ваша думка є надзвичайно важливою для нас, оскільки вона допоможе визначити, яка допомога все ще потрібна в майбутньому для успішного завершення реформи децентралізації в Україні.
Якщо у Вас виникли запитання щодо цього дослідження, будь ласка, звертайтеся до нашої команди за електронною адресою: agrushevsky@socialimpact.com.
Посилання на опитування:

Дякуємо, що поділилися своєю думкою!