Свято єднає!!!

Дата: 23.04.2019 16:46

Весна на Україні. Воскресає природа. Наближаються Великодні свята. І беруться українці від великого до малого за дуже давнє мистецтво - розпис писанок. Долучилися до цієї традиції напередодні Великодня 23 квітня 2019 року підопічні відділення денного перебування та учні недільної школи «Фавор» Православної церкви України Преображення Господнього до майстер- класу з писанкарства та декупажу великодних прикрас.

Писанкарство – один із видів декоративно – прикладного мистецтва на Україні. Писанка містить багато таємниць і має чарівну силу. Своїм вмінням поділилася підопічна відділення денного перебування Федькович Лариса Іванівна. Підопічні та учні ,ще раз згадали історію писанки. Традиція української писанки сягає дохристиянських часів і корінням уходить в сиву давнину, проте в сучасному значенні Великоднього оберегу вона укріпилася близько 1000 років тому, поєднавшись з традицією фарбування яєць до свята. Перелиставши історію писанки майстриня  Лариса Іванівна показала техніку,  малювання яйця за допомогою воску ,а завідувач відділення денного перебування техніку декупажу. Працівники відділення та учні недільної школи дуже вдячні директору Шумського НВК Добровольському О.М за надане приміщеня для майстер-класу.