Шумська міська рада презентує новий розділ створений на офіційному веб-сайті сайті громади - «Путівник інвестора».

Дата: 17.04.2019 10:18

Цей розділ спрямований на промоцію інвестиційних можливостей громади, презентацію її потенціалу та залучення інвестицій. Кожен користувач має можливість отримати вичерпну інформацію щодо інвестиційних проектів та земельних ділянок потенційно привабливих для власного бізнесу. «Путівник інвестора» – це ресурс, що своєчасно оновлюється, відповідає вимогам сьогодення і ставить за мету максимально задовольнити інформаційні потреби потенційних інвесторів та значно полегшує пошук необхідної інформації. Розділ містить перелік актуальних пропозицій інвесторам. Вся інформація подана з вичерпним описом, фото та контактами для подальшої комунікації та співпраці. Ми відкриті для серйозних проектів у різних сферах бізнесу та співробітництва як з вітчизняними, так і зарубіжними підприємствами та готові зробити цей процес максимально відкритим, простим та доступним.

Детальніше про інвестиційні пропозиції можна дізнатися за посиланням: Путівник інвестора