13 квітня 2019 року в Шумську відбулося відзначення Дня Першої Пластової Присяги(ДППП), організоване спільно Тернопільською округою Пласту НСОУ та Шумською станицею.

Дата: 16.04.2019 15:06

У заході взяли участь представники Шумської міської ради (голова - Плетюк В.Є та секретар – Павленко Л.В.), відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. До організації пластового свята долучилися заклади освіти Шумської міської ради.

Шумщина вперше зустрічала таку велику кількість  гостей. На свято прибуло більше 600 дітей зі всієї округи, окрім інструкторів, виховників та супроводжуючих дорослих.  Цікаві квести, ігри та розваги залишили у серцях дітей приємні спогади про Шумщину – край, оповитий легендами, багатий своєю історією. Такі заходи виховують у дітей почуття  патріотизму, любові та відданості  рідній Батьківщині.