9 квітня на базі Шумської ДЮСШ відбулися змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя".

Дата: 10.04.2019 09:06

З привітальним словом до учасників загань звернувся голова районного осередку олімпійського комітету В.С.Нікітюк.

Програма заходу включала три складові частини:

• презентація команди;
  • вікторина;
  • комбінована естафета

За перемогу змагалися  команди: Андрушівського  НВК, Бірківського     НВК, Жолобківського  НВК, Залісцівського НВК, Обицького НВК, Шумбарського НВК, Шумського НВК та Шумської  ЗОШ I – III ст. № 1. Напружена боротьба тривала на кожному етапі змагань.  В підсумковому протоколі  I місце виборола команда Шумської  ЗОШ I – III ст. № 1, яка лише на 1 бал випередила команду Шумського НВК. Команда Шумбарського НВК піднялася на почесне III місце.

Переможця та призерів було нагороджено кубками, грамотами та медалями. Всі учасники та присутні отримали хороший настрій та позитивний заряд енергії.