Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, на території Шумської громади(ТОЛОКА)

Дата: 28.03.2019 16:51

Фото без описуШАНОВНА ГРОМАДО!

Ось і прийшла весна, зійшов сніг та залишив після себе багато сміття. Напередодні великого свята Воскресіння Христового - Пасхи, гарні господарі наводять лад в своїх оселях та біля них, тому нам необхідно прибрати наше місто. Давайте разом подбаємо про чистоту на вулицях нашої громади, це наша велика оселя. Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх колег та усіх бажаючих для прибирання території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх смуг, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.. Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем міста та сіл громади.  Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться до весняної толоки аби на території Шумської громади панували чистота і порядок!

Сподіваємося на розуміння та співпрацю !!!

Запрошуємо вас приєднатися до ТОЛОКИ  у п’ятницю 05 квітня 2019 року.

З повагою, виконавчий комітет Шумської міської ради.