Дитячо-юнацький фестиваль "Вставай сонце"

Дата: 27.03.2019 10:31

25 березня в м.Тернопіль у ТРЦ «Подоляни» відбувся гала - концерт мистецько-патріотичного фестивалю «Вставай Сонце», в якому взяли участь зразковий дитячий хоровий колектив «Сфорцандо»  Шумського  НВК (керівник Гібула Руслана Василівна); квартет бандуристів «Веселі струни», вокальний ансамбль   «Тоніка»  та ансамбль бандуристів « Вишневий цвіт» Шумської школи мистецтв (керівники Драгунова Світлана Володимирівна та Верещинська Світлана Володимирівна); зразковий хореографічний ансамбль «Тополина» Шумського центру позашкільної роботи (керівник Паламар Сніжана Іванівна); солісти Скибіцька Анна – Варвара, вихованка Шумської школи мистецтв та Вікторія Андріюк  з Великодедеркальської ОТГ;  ансамбль «Сузір’я» з гімнастичною композицією (керівник Корендович Надія Анатоліївна). Нагороду за участь у фестивалі вручав президент України Петро Порошенко. Родзинкою фестивалю було встановлення рекорду України – наймасовіше виконання пісні "Вставай, Сонце", відомого українського співака, композитора, заслуженого артиста України Андрія Підлужного. Ця пісня, народжена у молодій державі в 1993 році, була включена до проекту "25 пісень Незалежності", як одна з найкращих. Участь у рекорді взяли 1550 осіб, серед яких були діти і дорослі, а також Президент України Петро Порошенко.