Зустріч в денному відділенні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради

Дата: 21.03.2019 14:30

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради

Надихавсь полем, вітром перепився

Настояним на молодих медах,

Землі прерідній знову поклонився,

Став глибше в незагублених слідах.

20 березня 2019 р. до підопічних відділення денного перебування завітав  автор 25 поетичних збірок «Журавлиний невід», «Відкриваючи  себе», «Пізні яблука» і ряд інших ,п’яти книжок прози і п’яти книжок публіцистики, співавтор і ведучий  чотирьох телефільмів про Т.Г. Шевченка, «Одержима»(присвячений Лесі Українці) і « Гурби», «Три орди, Шумські ліси».(про УПА). Степан Олександрович Бабій народився 28 березня 1940 року в селі Голибіси (Мирове).Лауреат обласних літературних премій ім. Світочів, Валеряна Поліщука, Олекси Стефановича, Григорія Чубая. Заслужений працівник культури України.

Степан Олександрович пише про Шумщину , про красу рідної природи, про край дитинства де «де глід палає на сухих вітрах і синьо в очі дивляться ожини». Важливе місце в творчості  Степана Олександровича Бабія займає місце Україна .У віршованих  рядках історія України, її героїчні  і трагічні сторінки, Крути, Голодомор, Чорнобиль ,видатні особистості : поети, письменники, герої.

Слухачі  відділення з задоволенням вслухалися в милозвучні вірші  нашого гостя , їм вдалося поринути у світ поезії ,відчути смак слова, а також освіжити почуття і душу.